-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Поставка вимірювальних пристроїв для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-10-13-009296-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
1 453 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
46914578d99e4be2a7b151d2b2e70a84
Внутрішній номер закупівлі:
26731344
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-13-009296-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана ЯРМАК 380459658357 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 453 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.10.2025 14:44 - 20.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2025 14:44 - 23.10.2025 09:00
Аукціон:
24.10.2025 14:01 - 24.10.2025 14:24
Період кваліфікації:
24.10.2025 14:24 - 11.11.2025 15:59
Період завантаження договору:
17.11.2025 00:00 - 27.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 453 000.00 ДК 021:2015 код 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Поставка вимірювальних пристроїв для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")