• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Електрична енергія

Завершена

1 700 000.00 UAH з ПДВ
Номер: c0a70d6d1c0946f9845fa538195bd87f
Внутрішній номер закупівлі: 26730797
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-13-008742-a   
Замовник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Контактна особа: Костюк Оксана Дмитрівна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.10.2025 14:41 - 18.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.10.2025 14:41 - 21.10.2025 00:00
Аукціон: 21.10.2025 12:05 - 21.10.2025 12:28
Період кваліфікації: 21.10.2025 12:28 - 22.10.2025 13:28
Період завантаження договору: 28.10.2025 00:00 - 07.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 700 000.00 Електрична енергія