-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рекламні послуги(реклама на радіо з 20.09.2025 по 03.10.2025) -1 послуга. Послуги з розміщення рекламних матеріалів театру в ефірі радіостанції-"Рідна вулиця"
Тендер Prozorro UA-2025-10-13-004877-a
Активна
6 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
5f0c1bd8416f4439be7985dccdc69e2e
Внутрішній номер закупівлі:
26726934
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-13-004877-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яворська Людмила Валентинівна +380503945642 lysyny62@gmail.com http://www.maut.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79341000-6 Рекламні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
6 700.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рекламні послуги(реклама на радіо з 20.09.2025 по 03.10.2025)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 03.10.2025
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Садомов Олександр Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2888603030
-
Контактна особа:
Садомов Олександр Сергійович 0512475101
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Лазурна, буд.4,кв.26
Ціна пропозиції
6 700.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.10.2025 12:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e4e849947edc44dea507e6468bb32be4
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-13-004877-a-a1
Постачальник:
ФОП Садомов Олександр Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2888603030
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Лазурна, буд.4,кв.26
Сума договору:
6 700.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації