• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі харчоблоку «Баштанська багатопрофільна лікарня» Баштанської міської ради Миколаївська обл. (код ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)

Торги не відбулися

1 332 450.00 UAH з ПДВ
Номер: c06272f908bd44ae96f84d9f724e9e43
Внутрішній номер закупівлі: 26726824
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-13-004755-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАШТАНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Миколаївна Самойленко +380980076792, +380637192942, +380939838082 bashtanka-ch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 332 450.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.10.2025 11:45 - 18.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.10.2025 11:45 - 21.10.2025 23:00
Аукціон: з 22.10.2025 13:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 332 450.00 Поточний ремонт покрівлі харчоблоку «Баштанська багатопрофільна лікарня» Баштанської міської ради Миколаївська обл. (код ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)