-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-10-13-000355-a
Торги не відбулися
335 936.22
UAH з ПДВ
Номер:
e95788a71b474dd9b0f24f2c58d678a5
Внутрішній номер закупівлі:
26722401
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-13-000355-a
Замовник:
Відділ культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лохвицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44114187
-
Адреса:
37200, Україна, Полтавська область, місто Лохвиця, вул.Перемоги, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Надія Захарченко +380668946871 tender_culture2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
335 936.22 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2025 08:54 - 18.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2025 08:54 - 21.10.2025 00:00
Аукціон:
з 21.10.2025 13:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴335 936.22 Природний газ