-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-10-11-000571-a
Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178.
Торги не відбулися
81 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d263614ef3ef425b8bcaf8774ca8924b
Внутрішній номер закупівлі:
26721182
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-11-000571-a
Замовник:
Виконавчий комітет Хустської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053714
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, Хуст, 900- річчя Хуста, 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
ГІОРГОБІАНІ СОФІКО ДЖОННІВНА +380314243706 vkhmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
81 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.10.2025 19:36 - 16.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2025 19:36 - 19.10.2025 00:00
Аукціон:
з 20.10.2025 14:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 000.00 Природний газ