• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газове паливо (Природний газ)

Торги не відбулися

293 304.72 UAH з ПДВ
Номер: 47bf06fbc8c148d08cebb6af6a67d910
Внутрішній номер закупівлі: 26719377
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-10-013041-a   
Замовник: КЗ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр "Родина"
Контактна особа: Леся Гавриленко +380955301235 lesuatim@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 293 304.72 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.10.2025 16:54 - 19.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.10.2025 16:54 - 22.10.2025 09:00
Аукціон: з 23.10.2025 11:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴293 304.72 Газове паливо (Природний газ)