• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кріплення гірськолижні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фристайлу у міжнародних змаганнях ДК 021:2015:37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (наказ 4182)

Завершена

162 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 748054bd86bc47df94dfeaf73f57b059
Внутрішній номер закупівлі: 26716298
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-10-009955-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Макидон Максим Миколайович +380442890042 makcim.makydon.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 162 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.10.2025 14:47 - 17.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.10.2025 14:47 - 20.10.2025 10:00
Аукціон: з 21.10.2025 15:00
Період кваліфікації: 20.10.2025 10:00 - 20.10.2025 17:26
Період завантаження договору: 26.10.2025 00:00 - 05.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴162 000.00 Кріплення гірськолижні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фристайлу у міжнародних змаганнях ДК 021:2015:37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (наказ 4182)