• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)

Торги не відбулися

187 578.60 UAH з ПДВ
Номер: 88cd453053da4e65bc68a33e5270bd41
Внутрішній номер закупівлі: 26714046
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-10-007680-a   
Замовник: МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
Контактна особа: Наталія Шеремет +380975039433 5039433@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 187 578.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.10.2025 13:31 - 15.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.10.2025 13:31 - 18.10.2025 00:00
Аукціон: з 20.10.2025 12:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴187 578.60 ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)