-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне, торф’яні брикети (код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 09110000-3 - Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2025-10-10-000711-a
Завершена
2 331 710.00
UAH з ПДВ
Номер:
4ec9591417314246b76dde8ed0ddf807
Внутрішній номер закупівлі:
26707152
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-10-000711-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Белзької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133922
-
Адреса:
80062, Україна, Львівська область, Белз, вул. Домініканська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Муха 380976401122 mariia_mukha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 331 710.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2025 09:11 - 15.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2025 09:11 - 18.10.2025 10:00
Аукціон:
20.10.2025 14:41 - 20.10.2025 15:04
Період кваліфікації:
20.10.2025 15:04 - 23.10.2025 16:33
Період завантаження договору:
29.10.2025 00:00 - 08.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 331 710.00 Вугілля кам’яне, торф’яні брикети (код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 09110000-3 - Тверде паливо)