• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплекс безпілотний наземний роботизований «Тарган 200» або еквівалент

Завершена

385 704.00 UAH без ПДВ
Номер: a63c9fe902c947cf9fe0e0161632cd09
Внутрішній номер закупівлі: 26705341
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-09-015532-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції у Львівській області
Контактна особа: Ольга Колодчак +380322586783 zakupivli_gunp@ukr.net https://lv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 385 704.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.10.2025 17:48 - 14.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 09.10.2025 17:48 - 17.10.2025 00:00
Аукціон: з 17.10.2025 14:23
Період кваліфікації: 17.10.2025 00:00 - 17.10.2025 16:02
Період завантаження договору: 23.10.2025 00:00 - 02.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴385 704.00 Комплекс безпілотний наземний роботизований «Тарган 200» або еквівалент