-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паяльник для поліпропілену
Тендер Prozorro UA-2025-10-09-015091-a
Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Торги не відбулися
650.00
UAH без ПДВ
Номер:
2c7ff66a51e2474b90e7c96c43ca0f97
Внутрішній номер закупівлі:
26704897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-09-015091-a
Замовник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прядка Вадим Геннадійович 380992668725 GLC_1575@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
650.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.10.2025 17:04 - 14.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2025 17:04 - 17.10.2025 07:00
Аукціон:
з 20.10.2025 12:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴650.00 Паяльник для поліпропілену