• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Газове паливо (природний газ)

Завершена

208 041.72 UAH з ПДВ
Номер: 0994dd1b06004eebaf6020024371686f
Внутрішній номер закупівлі: 26700110
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-09-010293-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" КРИНИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Тетяна Бойко +380565492998 krinbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-09-29-002507-a
Очікувана вартість: 208 041.72 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 12200 метр кубічний
Період постачання 15.10.2025 - 31.10.2025
Місце постачання 52300, Україна, Дніпропетровська область, селище Кринички, Героїв Чорнобиля б.22 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 208 041.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.10.2025 14:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 01e64b26ea6b47c49a2215ce3bc974ed
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-09-010293-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 03-9269/25-БО-Т
Сума договору: 30 864.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 25 720.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 09.10.2025 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір нафтогаз.pdf
pdf
протокол 20.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
42399676_01988226_20251031_Akt zviriannia obsiahiv 03-9269-2...
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s