-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ліцензійні операційні системи
Тендер Prozorro UA-2018-10-18-003221-b
Ліцензійні операційні системи
Торги відмінено
384 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 840.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 840.00 UAH
Номер:
d7712a56e3fa41e095f59e6d56554dd5
Внутрішній номер закупівлі:
2669859
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-18-003221-b
Замовник:
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23912956
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська обл., Харків, м. Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ситник Артем +380577003908, +38 057 7157394 sytnik@kh.gov.ua http://kharkivoda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48620000-0 Операційні системиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
384 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 840.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
11 520.00 UAH
Період уточнення:
18.10.2018 17:50 - 26.10.2018 11:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2018 17:50 - 05.11.2018 10:00
Аукціон:
06.11.2018 13:20 - 06.11.2018 13:47
Період кваліфікації:
06.11.2018 13:47 - 09.11.2018 15:05
Період завантаження договору:
06.11.2018 13:47 - 26.11.2018 13:47
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ліцензійні операційні системи
Кількість
68 одиниця
Період постачання
до 14.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
a8f13dd93a4e4d4d86239420f89f4cbc
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно до статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» через неможливість усунення виявлених порушень законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
05.12.2018 10:34
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЙ АЙ ТІ ТРЕЙДІНГ"
Оскарження: 06.11.2018 13:47 - 20.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40916850
-
Контактна особа:
Олександр Гапоненко +380972145101 ga@iit-trading.com.ua
-
Адреса:
02095, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 /ЛІТЕРА А/, офіс 369
Оскарження: 06.11.2018 13:47 - 20.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
330 020.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
330 020.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2018 15:05
Документи
29
Скарги
0
ТОВ "САЙНТІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40753616
-
Контактна особа:
Катерина Прокопенко +380444515781 manager@saintis.com.ua
-
Адреса:
03110, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 3
Початкова пропозиція
380 120.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
380 120.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "КУБІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39389872
-
Контактна особа:
Сергій Петров +380931065553 info@qubit.com.ua
-
Адреса:
02095, Україна, Київська область, Киев, вул. Княжий Затон, буд. 9-А, оф. 369
Початкова пропозиція
383 860.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
383 860.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
850d9cc80b1c4e6a8c496cde001120a2
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-18-003221-b-c1
Постачальник:
ТОВ "АЙ АЙ ТІ ТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40916850
-
Контактна особа:
Олександр Гапоненко +380972145101 ga@iit-trading.com.ua
-
Адреса:
02095, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 /ЛІТЕРА А/, офіс 369
Сума договору:
330 020.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації