• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з розробки проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з видом використання – для встановлення експлуатації та обслуговування когенераційної установки 11.04 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) по вулиці, в районі будівлі, в м. Кременчуці згідно рішення Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Завершена

14 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 8d4654015514415cafa7282ebf061978
Внутрішній номер закупівлі: 26697054
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-09-007237-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Контактна особа: Темірова Марія Олександрівна +380536758731 mariyatemirova9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Здійснюється закупівля: парових турбін (на умовах співфінансування), газопоршневих, газотурбінних когенераційних установок, газотурбінних установок та блочно-модульних котелень (їх складових), їх оренда; послуг з оренди (фрахту, лізингу тощо) суден технічного флоту (спеціалізованих суден), на яких встановлені газопоршневі та/або газотурбінні установки, призначені для виробництва електричної енергії, послуг з найму персоналу для таких установок; товарів, робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом установок, зазначених у абзацах другому і третьому цього підпункту, введенням в експлуатацію, здійсненням заходів щодо проектування, будівництва та/або реконструкції електричних, газових мереж, необхідних для забезпечення можливості видачі потужності, приєднанням таких установок до електричних, газових та інших мереж; послуг з проектування, обслуговування, планових і позапланових ремонтів таких установок для підприємств паливно-енергетичного комплексу для підготовки до опалювального сезону
Обґрунтування умови застосування: Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 22 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля: газопоршневих, газотурбінних когенераційних установок, газотурбінних установок та блочно-модульних котелень (їх складових), їх оренда; послуг з оренди (фрахту, лізингу тощо) суден технічного флоту (спеціалізованих суден), на яких встановлені газопоршневі та/або газотурбінні установки, призначені для виробництва електричної енергії, послуг з найму персоналу для таких установок; товарів, робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом установок, зазначених у абзацах другому і третьому цього підпункту, введенням в експлуатацію, здійсненням заходів щодо проектування, будівництва та/або реконструкції електричних, газових мереж, необхідних для забезпечення можливості видачі потужності, приєднанням таких установок до електричних, газових та інших мереж; послуг з проектування, обслуговування, планових і позапланових ремонтів таких установок для підприємств паливно-енергетичного комплексу для підготовки до опалювального сезону 2024/25 року. На сьогоднішній день в Україні залучаються та реалізовуються різні міжнародні інвестиційні проєкти, метою яких є децентралізація систем теплопостачання, підвищення енергоефективності та забезпечення стабільного постачання електричної енергії. Одним з таких проєктів є встановлення когенераційних установок (далі – КГУ) на об’єктах постачання теплової енергії для підвищення якості комунальних послуг, зменшення енергетичних втрат та забезпечення стабільного енергозабезпечення. Для участі у відборі проєктів з подальшим залученням з різних джерел фінансової підтримки, КП «Теплоенерго» визначило потенційну локацію, на якій планується встановлення КГУ. Однією з умов участі у відборі є наявність проєктної документації, розробленої відповідно до чинних ДБН та ДСТУ. В свою чергу рішенням позачергової ХХХI сесії міської ради VIII скликання Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області «Про надання дозволу КП «Теплоенерго» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки» від 03.10.2025. КП «Теплоенерго» було надано дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0447 га для встановлення, експлуатації та обслуговування когенераційної установки по вулиці, в районі будівлі в м. Кременчуці. На виконання вищезазначеного рішення та з метою встановлення КГУ по вулиці , в районі будівлі, в м. Кременчуці у КП «Теплоенерго» є необхідність у закупівлі послуг з розробки проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з видом використання – для встановлення експлуатації та обслуговування когенераційної установки 11.04 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) по вулиці, в районі будівлі, в м. Кременчуці згідно рішення Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
Очікувана вартість: 14 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розробки проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з видом використання – для встановлення експлуатації та обслуговування когенераційної установки 11.04 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) по вулиці, в районі будівлі, в м. Кременчуці згідно рішення Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Код ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 39600, Україна, Полтавська область, м. Кременчук На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Компанія Терра-Макс"
Ціна пропозиції 14 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.10.2025 12:51
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 28c7cde21aae4ef6bd6f66ffbc3a3eb1
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-09-007237-a-b1
Постачальник: ТОВ "Компанія Терра-Макс"
Номер договору: 25/284
Сума договору: 14 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.10.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 06.10.2025 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
Обгрунтування підстави