• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із здійснення операцій з готівкою (в т.ч. інкасація коштів, перевезення валютних та інших цінностей, оброблення та зберігання готівки) у м. Запоріжжя (резервний договір)

Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання Послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо строків надання Послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).

Завершена

5 227 200.00 UAH без ПДВ
Номер: 2133eff0d2c3486699818fd2952e141e
Внутрішній номер закупівлі: 26689751
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-08-015727-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Контактна особа: Лой Людмила Григорівна 380677971798 loi-lh@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 227 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.10.2025 22:41 - 14.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 08.10.2025 22:41 - 17.10.2025 23:00
Аукціон: з 20.10.2025 13:30
Період кваліфікації: 17.10.2025 23:00 - 27.10.2025 15:14
Період завантаження договору: 02.11.2025 00:00 - 12.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 227 200.00 Послуги із здійснення операцій з готівкою (в т.ч. інкасація коштів, перевезення валютних та інших цінностей, оброблення та зберігання готівки) у м. Запоріжжя (резервний договір)