• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)

Торги не відбулися

51 157.80 UAH з ПДВ
Номер: 74ebcb1cea8e463f8768fbbdc7a2e290
Внутрішній номер закупівлі: 26688923
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-08-014872-a   
Замовник: Хоростківська міська рада
Контактна особа: Наталя Качуровська +380988854695 horrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 51 157.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.10.2025 18:13 - 13.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 08.10.2025 18:13 - 16.10.2025 12:00
Аукціон: з 17.10.2025 11:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴51 157.80 Газове паливо (Природний газ)