-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 Природний газ (Природний газ))
Тендер Prozorro UA-2025-10-08-010664-a
Торги не відбулися
937 893.00
UAH з ПДВ
Номер:
8d5317947ef147988bd99a793ad915fb
Внутрішній номер закупівлі:
26684776
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-08-010664-a
Замовник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванова Марина Андріївна 380563710821 ddaeu_pfv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
937 893.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.10.2025 15:14 - 15.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2025 15:14 - 18.10.2025 00:00
Аукціон:
з 20.10.2025 15:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴937 893.00 09123000-7 Природний газ (Природний газ)