-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ ( Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2025-10-08-007863-a
Торги відмінено
93 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
908642e840de4255b99ec214de5aa8ee
Внутрішній номер закупівлі:
26681956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-08-007863-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Зайцівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41826166
-
Адреса:
52514, Україна, Дніпропетровська область, с. Зайцеве, вул. Центральна, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Барсукова +380957161997 barsukova913@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
93 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.10.2025 14:08 - 14.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2025 14:08 - 17.10.2025 09:00
Аукціон:
з 20.10.2025 13:18
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a84728fd9d57448a8b70d56a314b88f1
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
13.10.2025 14:20 - 24.10.2025 00:00
Дата опублікування:
13.10.2025 14:20
Дата виконання:
24.10.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴93 800.00 Газове паливо ( Природний газ)