-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо (ДК 021:2015 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2025-10-08-007055-a
Категорія замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Торги не відбулися
95 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
212b6f562a7642bf8662c7e43a598c87
Внутрішній номер закупівлі:
26681161
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-08-007055-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВІЛЬНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31639217
-
Адреса:
56130, Україна, Миколаївська область, Баштанський р-н, село Привільне, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ткачук +380976777430 kpvodokanalprivilne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
95 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.10.2025 13:07 - 13.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2025 13:07 - 16.10.2025 11:00
Аукціон:
з 17.10.2025 15:40
Період кваліфікації:
16.10.2025 11:00 - 03.11.2025 15:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴95 700.00 Дизельне паливо (ДК 021:2015 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти)