-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Годинники жіночі та чоловічі у футлярі
Тендер Prozorro UA-2025-10-08-005329-a
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c192e1cbf5fb4de295c40da2804c6879
Внутрішній номер закупівлі:
26679452
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-08-005329-a
Замовник:
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00022533
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кісова Наталія 380442868567 kisova.n@koda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18520000-0 Персональні хронометриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.10.2025 12:01 - 13.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2025 12:01 - 16.10.2025 15:00
Аукціон:
з 17.10.2025 13:40
Період кваліфікації:
16.10.2025 15:00 - 17.10.2025 16:17
Період завантаження договору:
23.10.2025 00:00 - 02.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴450 000.00 Годинники жіночі та чоловічі у футлярі