-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Куртка рятувальника захисна (зимова)
Тендер Prozorro UA-2025-10-07-012510-a
Торги не відбулися
245 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
88e5b102949e4109ade16a93cf5a0e73
Внутрішній номер закупівлі:
26670898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-07-012510-a
Замовник:
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123450
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Першотравнева, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Парапанов Сергій Миколайович +380617874850 ksvass.kobra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
245 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.10.2025 16:11 - 12.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2025 16:11 - 15.10.2025 00:00
Аукціон:
з 15.10.2025 14:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴245 700.00 Куртка рятувальника захисна (зимова)