• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

послуги з проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу для атестації робочих місць працівників ДНП «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» за ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва

Завершена

99 990.00 UAH з ПДВ
Номер: 2a55e88460464013b4ff64e2c6878ba5
Внутрішній номер закупівлі: 26668820
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-07-010432-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Контактна особа: Ковтун Тетяна Василівна 380442398737 tetianatender1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Закупівля здійснюється для задоволення потреби протягом 2025 року відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), Постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами (далі – Постанова). Відповідно до пункту 11 Постанови КМУ 1178 для здійснення закупівель послуг вартість яких є меншою 100 тис.
Очікувана вартість: 99 990.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу для атестації робочих місць працівників ДНП «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Код ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Кількість 1 послуга
Період постачання 07.10.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 01135, Україна, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава, будинок 28/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕКО"
Ціна пропозиції 99 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2025 15:08
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a283b20e65aa447bb1f48d2b643a42c0
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-07-010432-a-c1
Постачальник: ТОВ "ЕКО"
Номер договору: 265/25
Сума договору: 99 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 83 325.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: послуги з проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу для атестації робочих місць працівників ДНП «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» : 83 325.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.10.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 07.10.2025 13:00
Статус:
Виконаний
pdf
Дог.265-25 від 07.10.2025.pdf
p7s
sign.p7s