• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Барабан гальмівний, захват, платформа електровізок

Завершена

679 051.00 UAH з ПДВ
Номер: 00a5f72768044024ad057f22dc8022c1
Внутрішній номер закупівлі: 26667358
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-07-008969-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 679 051.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.10.2025 14:28 - 12.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 07.10.2025 14:28 - 15.10.2025 10:00
Аукціон: 16.10.2025 13:35 - 16.10.2025 16:03
Період кваліфікації: 16.10.2025 16:03 - 20.10.2025 11:12
Період завантаження договору: 26.10.2025 00:00 - 05.11.2025 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴309 360.00 Лот 1 – Барабан гальмівний
  • Лот №2 ₴262 512.00 Лот 2 – Захват
  • Лот №3 ₴107 179.00 Лот 3 –Платформа електровізок