-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові двері з монтажем
Тендер Prozorro UA-2025-10-07-008759-a
Торги не відбулися
17 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
304477f1ca664e2e8af3d4a7f37d1213
Внутрішній номер закупівлі:
26667150
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-07-008759-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, місто Глухів, вулиця Інститутська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Ткаченко +380667973228 olgat102030@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.10.2025 14:22 - 12.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2025 14:22 - 15.10.2025 00:00
Аукціон:
з 15.10.2025 11:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 300.00 Металопластикові двері з монтажем