-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
природний газ для потерб опалення
Тендер Prozorro UA-2025-10-07-001444-a
Торги не відбулися
109 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fbe9c8d5433345cab4823b3a24985f3b
Внутрішній номер закупівлі:
26659837
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-07-001444-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00182113
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вулиця Київська, будинок 3А, офіс 211
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Панченко +380678963471 bazaspecmp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
109 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.10.2025 09:47 - 12.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2025 09:47 - 15.10.2025 00:00
Аукціон:
з 15.10.2025 12:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴109 000.00 природний газ для потерб опалення