-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Совок металевий, 0,5 кг; Консервовідкривач; Виделка для виймання мʼяса; Дошка для розбирання продуктів; Товкач
Тендер Prozorro UA-2025-10-07-000417-a
Завершена
4 179.60
UAH без ПДВ
Номер:
d427532f546c44f7ae11b02820fdbdc5
Внутрішній номер закупівлі:
26658823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-07-000417-a
Замовник:
Кафедра військової підготовки спеціалістів Державної спеціальної служби транспорту Українського державного університету науки і технологій
×
-
Код ЄДРПОУ:
44508029
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-09-11-006800-a
Очікувана вартість:
4 179.60 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Совок металевий, 0,5 кг
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Консервовідкривач
Кількість
3 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Виделка для виймання м'яса
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Дошка для розбирання продуктів
Кількість
12 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Товкач
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
4 179.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2025 08:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b70a5c8844cb4b0b89e74df5aeb10056
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-07-000417-a-b1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
141
Сума договору:
4 179.60 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Совок металевий, 0,5 кг: 259.98000 UAH без ПДВ
Консервовідкривач: 285.00000 UAH без ПДВ
Виделка для виймання м'яса: 324.96000 UAH без ПДВ
Дошка для розбирання продуктів: 139.98000 UAH без ПДВ
Товкач: 279.96000 UAH без ПДВ
Консервовідкривач: 285.00000 UAH без ПДВ
Виделка для виймання м'яса: 324.96000 UAH без ПДВ
Дошка для розбирання продуктів: 139.98000 UAH без ПДВ
Товкач: 279.96000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.09.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
30.09.2025 09:00
Статус:
Підписаний