-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2025-10-06-012593-a
Завершена
34 981.10
UAH з ПДВ
Номер:
70571bfa3a3949c2a14c48fc1c73cc43
Внутрішній номер закупівлі:
26656578
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-06-012593-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21390940
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. П'ятницька, 83-А
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Людмила Петрівна Червинська +380462603457 main@cn.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
34 981.10 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.10.2025 16:52 - 11.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2025 16:52 - 14.10.2025 00:00
Аукціон:
14.10.2025 11:39 - 14.10.2025 12:02
Період кваліфікації:
14.10.2025 12:02 - 15.10.2025 16:33
Період завантаження договору:
21.10.2025 00:00 - 31.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 981.10 Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання