-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» по маршруту ст. П’ятихатки– ст. Карпати – 07.10.2025 року та в зворотному напрямку ст. Карпати – ст. П’ятихатки – 28.10.2025 року
Тендер Prozorro UA-2025-10-06-008937-a
Завершена
29 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7a3ecd32ecf44d82b62df677f38020a5
Внутрішній номер закупівлі:
26652920
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-06-008937-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Нікуліна +380974551471 osvitkarpivka2017@ukr.net https://viddil-osviti-vk-karpivskoji-s-r.webnode.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-09-22-005981-a
Очікувана вартість:
29 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» по маршруту ст. П’ятихатки– ст. Карпати – 07.10.2025 року та в зворотному напрямку ст. Карпати – ст. П’ятихатки – 28.10.2025 року
Кількість
1 послуга
Період постачання
07.10.2025 - 29.10.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛУБЕНЕЦЬ ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2623310642
-
Контактна особа:
+380677174727
-
Адреса:
49074, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Слобожанський будинок 106 квартира 932
Ціна пропозиції
29 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.10.2025 14:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
abbb0c510ed0437c81620d8469467cdf
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-06-008937-a-a1
Постачальник:
ЛУБЕНЕЦЬ ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2623310642
-
Адреса:
49074, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Слобожанський будинок 106 квартира 932
Номер договору:
31
Сума договору:
29 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
03.10.2025 14:51
Статус:
Виконаний