• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи (Послуги монтажу двох контурів заземлення приміщень операційних в гінекологічному корпусі за адресою: м. Київ, вул. Загорівська, 1)

Завершена

80 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 8892243e949440409772a6d854cd632d
Внутрішній номер закупівлі: 26647046
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-06-003063-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
Контактна особа: Крицька Марина Анатоліївна 380975900799 u.o.zakupivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 80 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.10.2025 11:02 - 11.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 06.10.2025 11:02 - 14.10.2025 11:00
Аукціон: з 15.10.2025 15:47
Період кваліфікації: 14.10.2025 11:00 - 22.10.2025 12:27
Період завантаження договору: 28.10.2025 00:00 - 07.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴80 500.00 Лот 1.