• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Роботи з відновлення асфальтобетонних покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах КП "Теплоенерго" у місті Кременчук

Завершена

1 798 931.27 UAH з ПДВ
Номер: 4c9c2cbf7fc241db8d8497e5eb8759c8
Внутрішній номер закупівлі: 26644677
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-06-000690-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Контактна особа: Темірова Марія Олександрівна +380536758731 mariyatemirova9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 651704ab26fa401b957bf31b53851a92
Очікувана вартість: 1 798 931.27 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Роботи з відновлення асфальтобетонних покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах КП "Теплоенерго" у місті Кременчук
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 39600, Україна, Полтавська область, м. Кременчук На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Інвестшляхбуд-4"
Ціна пропозиції 1 798 931.27 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.10.2025 09:26
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 10ddafd7ebfd4e779817c94279ffe90a
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-06-000690-a-a1
Постачальник: ТОВ "Інвестшляхбуд-4"
Номер договору: 4772
Сума договору: 1 315 509.04 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 096 257.53 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.10.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 03.10.2025 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
Договірна ціна
Договірна ціна
Локальний кошторис
Локальний кошторис
Дефектний акт
Дефектний акт
Розрахунок загальновиробничих витрат
Розрахунок загальновиробничих витрат
Відомість ресурсів
Відомість ресурсів
pdf
ДУ _1 до дог _4772 від 03.10.25 з ТОВ Інвестшляхбуд-4.pdf
Договір
docx
ДУ 1 зменш обсягів закупівлі.docx
docx
60406_лк _4772_02 001 Відновлення асфальтобетонних покриттів...
pdf
Розрахунок загальновир витр до додаткової угоди.pdf
docx
60406_дефект4772 Відновлення асфальтобетонних покриттів місц...
pdf
Договірна ціна до додаткової угоди.pdf
pdf
Локальний кошторис до додаткової угоди.pdf
pdf
Дефектний акт до додаткової угоди.pdf
docx
4 - ор_1.docx
pdf
Відомість ресурсів до додаткової угоди.pdf
docx
3 - вр_1.docx
docx
2 - ДЦ11.docx
docx
1 - дц_1.docx
p7s
sign.p7s