• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Касети для розсади

Завершена

209 100.00 UAH з ПДВ
Номер: 2bf6ef9269e946f6bbf9c5131f4e27fd
Внутрішній номер закупівлі: 26644087
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-06-000099-a   
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва
Контактна особа: Василенко Оксана Василівна +380445660174 kpuzn_dar@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 209 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.10.2025 08:23 - 12.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 06.10.2025 08:23 - 15.10.2025 00:00
Аукціон: з 15.10.2025 12:09
Період кваліфікації: 15.10.2025 00:00 - 20.10.2025 08:14
Період завантаження договору: 26.10.2025 00:00 - 05.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴209 100.00 Касети для розсади