• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

«Нове будівництво вїзду, стоянки для транспортних засобів та асфальтобетонне покриття за адресою ДП «Полтавастандартметрологія»: м. Полтава, вул. Вузька, 6» за ДК 021:2015 «45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь».

Торги не відбулися

10 163 017.00 UAH з ПДВ
Номер: dad91e224c3a4e75895f628a41ec6d26
Внутрішній номер закупівлі: 26643444
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-05-000206-a   
Замовник: ДП "ПОЛТАВАСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ"
Контактна особа: Михайло Олександрович Котляр +380504049919 tender@standart.pl.ua http://poltavastandart.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 10 163 017.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.10.2025 13:47 - 17.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 05.10.2025 13:47 - 20.10.2025 14:00
Аукціон: з 21.10.2025 12:47
Період кваліфікації: 20.10.2025 14:00 - 27.10.2025 12:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 163 017.00 «Нове будівництво вїзду, стоянки для транспортних засобів та асфальтобетонне покриття за адресою ДП «Полтавастандартметрологія»: м. Полтава, вул. Вузька, 6» за ДК 021:2015 «45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь».