-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
"Нафта і дистиляти" (бензин А-95 та дизельне паливо в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2025-10-03-010754-a
Торги не відбулися
52 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
bd13e0c8b471486098193df02a656197
Внутрішній номер закупівлі:
26640899
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-03-010754-a
Замовник:
Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство
×
-
Код ЄДРПОУ:
30273396
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яніна Миколаївна +380688657625 485666@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
52 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.10.2025 16:07 - 10.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2025 16:07 - 13.10.2025 09:00
Аукціон:
з 14.10.2025 13:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 000.00 "Нафта і дистиляти" (бензин А-95 та дизельне паливо в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти