• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)

Торги не відбулися

51 159.00 UAH з ПДВ
Номер: e2265e3aeef54355a8f3d810b2744758
Внутрішній номер закупівлі: 26639734
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-03-009595-a   
Замовник: Хоростківська міська рада
Контактна особа: Наталя Качуровська +380988854695 horrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 51 159.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.10.2025 15:15 - 08.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.10.2025 15:15 - 11.10.2025 08:00
Аукціон: з 13.10.2025 11:49

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: b523ffe25e7c4d6d995222028b2f5d07
Причина скасування: Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування: неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Період оскарження: 08.10.2025 17:43 - 19.10.2025 00:00
Дата опублікування: 08.10.2025 17:43
Дата виконання: 19.10.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴51 159.00 ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)