-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярське приладдя
Тендер Prozorro UA-2025-10-03-007849-a
Поставка (передача у власність) Товару здійснюється протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дати підписання Договору
Завершена
190 745.00
UAH з ПДВ
Номер:
0215d4f656e04eeab1680784faa4e5a2
Внутрішній номер закупівлі:
26638001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-03-007849-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42032422
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, пр-т Степана Бандери, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Кириєнко +380957738472 olha.kyryienko@nszu.gov.ua https://nszu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 745.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.10.2025 14:11 - 08.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2025 14:11 - 11.10.2025 00:00
Аукціон:
13.10.2025 12:35 - 13.10.2025 13:16
Період кваліфікації:
13.10.2025 13:16 - 15.10.2025 11:11
Період завантаження договору:
21.10.2025 00:00 - 31.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 745.00 Канцелярське приладдя