• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Шпаклівка фінішна)

Строк поставки: протягом 20 календарних днів з дати отримання Постачальником письмової заявки Покупця, з можливістю дострокової поставки. Забезпечення тендерних пропозицій та забезпечення виконання договору про закупівлю, при укладанні договору з переможцем - не вимагається. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону – 1%. Тендерна пропозиція учасника, ціна якої буде вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена в оголошенні про проведення відкритих торгів буде відхилена.

Завершена

3 682.50 UAH без ПДВ
Номер: 7fe910ebf1e04af7acd7fcadb3c1f70e
Внутрішній номер закупівлі: 26632878
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-03-002728-a   
Замовник: Публічне акціонерне товариство «Центренерго» Зміївська теплова електрична станція
Контактна особа: Темнохуд Андрій Іванович 380504479384 temnokhud@zmtes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 682.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.10.2025 10:38 - 11.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.10.2025 10:38 - 14.10.2025 11:00
Аукціон: з 15.10.2025 15:17
Період кваліфікації: 14.10.2025 11:00 - 16.10.2025 11:20
Період завантаження договору: 22.10.2025 00:00 - 01.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 682.50 Шпаклівка фінішна