• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса

Торги не відбулися

2 550 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f144e3876f0a486893fecde4b1fd97bc
Внутрішній номер закупівлі: 26628631
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-02-012552-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Коваль +380774110511 dobrobut.kp1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.10.2025 17:03 - 07.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 02.10.2025 17:03 - 10.10.2025 00:00
Аукціон: з 10.10.2025 13:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 550 000.00 Послуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса