-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пакети програмного забезпечення для створення документів (за кодом ДК 021:2015: 48310000-4 – Пакети програмного забезпечення для створення документів)
Тендер Prozorro UA-2025-10-02-012237-a
Завершена
232 737.00
UAH з ПДВ
Номер:
2805a3a68f9644a3b11a8e720009f899
Внутрішній номер закупівлі:
26628314
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-02-012237-a
Замовник:
ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ПРОКУРОРІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43556710
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайло Лисиця +380442061848 m.lysytsia@ptcu.gp.gov.ua https://ptcu.gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
232 737.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.10.2025 16:43 - 09.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2025 16:43 - 12.10.2025 00:00
Аукціон:
13.10.2025 14:37 - 13.10.2025 15:00
Період кваліфікації:
13.10.2025 15:00 - 14.10.2025 17:10
Період завантаження договору:
20.10.2025 00:00 - 30.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴232 737.00 Пакети програмного забезпечення для створення документів (за кодом ДК 021:2015: 48310000-4 – Пакети програмного забезпечення для створення документів)