-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-10-02-011910-a
Торги не відбулися
12 581 665.94
UAH з ПДВ
Номер:
0016e13bd22b463cad88d3fa89e91eb8
Внутрішній номер закупівлі:
26628000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-02-011910-a
Замовник:
КЕВ м. Мукачево
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Берегівська-Об'їздна, 1-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ольга Павлище +380313138604 kevmuk_ekonom@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 581 665.94 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.10.2025 16:30 - 07.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2025 16:30 - 10.10.2025 16:20
Аукціон:
з 13.10.2025 13:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 581 665.94 Природний газ