-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів початкових 1-4 класів, учнів пільгової категорії у ліцеї імені М.С. Рудяка м. Старокостянтинів, Послуги з організації харчування учнів початкових 1-4 класів, учнів пільгової категорії у ЗОШ І-ІІI ступенів Nº6 м. Старокостянтинів
Тендер Prozorro UA-2025-10-02-011518-a
Завершена
341 550.00
UAH без ПДВ
Номер:
d7edb294719945a2a8926c4c89480ad9
Внутрішній номер закупівлі:
26627596
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-02-011518-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2 блок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Рудьєва Олександра Ігорівна +380775551000 sasha.rudeva@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
341 550.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів початкових 1-4 класів, учнів пільгової категорії у ліцеї імені М.С. Рудяка м. Старокостянтинів
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2025 - 24.10.2025
Послуги з організації харчування учнів початкових 1-4 класів, учнів пільгової категорії у ЗОШ І-ІІI ступенів Nº6 м. Старокостянтинів
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2025 - 24.10.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Захарова Світлана Петрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2485018065
-
Контактна особа:
Захарова Світлана Петрівна +380977918204
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул. Авіаторів б. 4/3
Ціна пропозиції
341 550.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.10.2025 16:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
effd16c8c6424a248fad2498f01e80b6
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-02-011518-a-a1
Постачальник:
ФОП Захарова Світлана Петрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2485018065
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул. Авіаторів б. 4/3
Номер договору:
291
Сума договору:
341 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.10.2025 00:00 - 24.10.2025 23:59
Дата підписання:
01.10.2025 00:00
Статус:
Виконаний