-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-10-02-009025-a
Завершена
29 995.52
UAH з ПДВ
Номер:
f4db307ceb454a47b82537994c61ebf6
Внутрішній номер закупівлі:
26625106
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-02-009025-a
Замовник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Шеремет +380975039433 5039433@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-09-10-013718-a
Очікувана вартість:
29 995.52 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Кількість
1759 метр кубічний
Період постачання
15.10.2025 - 31.10.2025
Місце постачання
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Європейська, буд. 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
29 995.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.10.2025 15:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1731a8cd1bb94e54bf8e706ef3383c87
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-02-009025-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
№ 05-9018/25-БО-Т
Сума договору:
29 995.52 UAH з ПДВ
Сума договору:
24 996.27 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.09.2025 00:00 - 31.10.2025 00:00
Дата підписання:
30.09.2025 13:12
Статус:
Виконаний