-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлової будівлі за адресою: вул. Щедра, 4-Г, с-ще. Зоря, Дніпровського району, Дніпропетровської області (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2025-10-01-010568-a
Торги відмінено
2 317 826.00
UAH з ПДВ
Номер:
ef79af6b19f849bf926543d4f7da78b4
Внутрішній номер закупівлі:
26613814
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-01-010568-a
Замовник:
Виконавчий комітет Чумаківської сільської ради Дніпровського району
×
-
Код ЄДРПОУ:
42148476
-
Адреса:
52024, Україна, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Данилова +380508591058 vkchumaki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 317 826.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2025 16:10 - 13.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2025 16:10 - 16.10.2025 00:00
Аукціон:
16.10.2025 13:23 - 16.10.2025 13:46
Період кваліфікації:
16.10.2025 13:46 - 21.10.2025 10:31
Період завантаження договору:
27.10.2025 00:00 - 06.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
5b8fa9ceaf8d469ca595202d96c9c0f2
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: було допущено помилку у Додатку 1 до Тендерної документації «Технічна специфікація до предмету закупівлі», а саме не в повному обсязі викладено перелік робіт у дефектному акті. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити. Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
27.10.2025 08:34 - 07.11.2025 00:00
Дата опублікування:
27.10.2025 08:34
Дата виконання:
07.11.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 317 826.00 Капітальний ремонт нежитлової будівлі за адресою: вул. Щедра, 4-Г, с-ще. Зоря, Дніпровського району, Дніпропетровської області (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)