-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Освітня послуга з підготовки персоналу за навчальною програмою для працівників апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2025-10-01-007203-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги не відбулися
1 441 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3c21ed935c71412e89996a327ae30ed2
Внутрішній номер закупівлі:
26610442
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-01-007203-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юліана МАЦЮК 380459658122 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 441 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.10.2025 14:10 - 10.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2025 14:10 - 13.10.2025 09:00
Аукціон:
з 14.10.2025 11:23
Період кваліфікації:
13.10.2025 09:00 - 30.10.2025 15:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 441 000.00 ДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Освітня послуга з підготовки персоналу за навчальною програмою для працівників апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго»)