• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ для закладів освіти

Завершена

34 105.20 UAH з ПДВ
Номер: 03139665aa0a4ab8b7eef4d35bcb0b83
Внутрішній номер закупівлі: 26603487
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-01-000234-a   
Замовник: Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
Контактна особа: Безвезюк Сергій Геннадійович +380986605783 bezvezuksergej@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-09-11-004790-a
Очікувана вартість: 34 105.20 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (природний газ) з 16 жовтня 2025 року по 31 жовтня 2025 року (включно)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 2000 метр кубічний
Період постачання 16.10.2025 - 31.10.2025
Місце постачання 67300, Україна, Одеська область, м.Березівка, вул.М.Грушевського,5а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
Ціна пропозиції 34 105.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.10.2025 08:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7377c5a906a043eea7f072824cd8714a
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-01-000234-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
Номер договору: 14-9053/25-БО-Т
Сума договору: 34 105.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 28 421.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Газове паливо (природний газ) з 16 жовтня 2025 року по 31 жовтня 2025 року (включно): 17.05260 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.10.2025 00:00 - 31.10.2025 23:59
Дата підписання: 30.09.2025 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Наказ обгрунтування .pdf
pdf
Природний газ .pdf