-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кріплення гірськолижні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фристайлу у міжнародних змаганнях ДК 021:2015:37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (наказ 5027)
Тендер Prozorro UA-2025-09-30-010655-a
Завершена
108 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
cda16c3090ee4f50b2c2df0fb0df2a4f
Внутрішній номер закупівлі:
26601781
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-30-010655-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Макидон Максим Миколайович +380442890042 makcim.makydon.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
108 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.09.2025 16:59 - 06.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2025 16:59 - 09.10.2025 10:00
Аукціон:
з 10.10.2025 13:29
Період кваліфікації:
09.10.2025 10:00 - 13.10.2025 09:35
Період завантаження договору:
19.10.2025 00:00 - 29.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 000.00 Кріплення гірськолижні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фристайлу у міжнародних змаганнях ДК 021:2015:37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (наказ 5027)