-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продуктові набори до Дня людини похилого віку та Міжнародного дня людей з інвалідністю
Тендер Prozorro UA-2025-09-30-006871-a
Завершена
424 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
ba33e5d01c8e408bb60fb72c7c1f7a03
Внутрішній номер закупівлі:
26598017
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-30-006871-a
Замовник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22870397
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, М. Бойчука, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фаєр Олексій 380442899978 faer_kpi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
424 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.09.2025 14:36 - 05.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2025 14:36 - 08.10.2025 00:00
Аукціон:
з 08.10.2025 15:21
Період кваліфікації:
08.10.2025 00:00 - 11.10.2025 12:37
Період завантаження договору:
17.10.2025 00:00 - 27.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴424 900.00 Продуктові набори до Дня людини похилого віку та Міжнародного дня людей з інвалідністю