• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з порізки паливної деревини (ІІ групи порід)

Завершена

254 400.00 UAH без ПДВ
Номер: 86806aea322f440da933ff8f2361ad58
Внутрішній номер закупівлі: 26597687
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-30-006554-a   
Замовник: УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ПРОЕКТНЕ ЛІСОВПОРЯДНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ
Контактна особа: Міма Наталія Володимирівна 380632308539 zakupki@lisproekt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Річний план. Закупівля здійснюється згідно пп. 6 п 13 Особливостей UA-P-2025-09-12-014174-a
Очікувана вартість: 254 400.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з порізки паливної деревини (ІІ групи порід)
Код ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Кількість 800 метр кубічний
Період постачання до 10.12.2025
Місце постачання 08200, Україна, Київська область, Ірпінь, ВУЛИЦЯ ТРОЇЦЬКА, будинок 22-24 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Косарєв В.О.
Ціна пропозиції 254 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.09.2025 14:09
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 25297369284e4a94888aa5f6f0388fa6
Ідентифікатор договору: UA-2025-09-30-006554-a-b1
Постачальник: ФОП Косарєв В.О.
Номер договору: 109
Сума договору: 254 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.09.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 30.09.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 109 від 30.09.25.pdf
p7s
sign.p7s