-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-09-30-001323-a
Торги не відбулися
37 856.77
UAH з ПДВ
Номер:
e18ae478ef434909a0814a161e4748e0
Внутрішній номер закупівлі:
26592484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-30-001323-a
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соломянюк Людмила 0976424582 liublynets_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
37 856.77 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.09.2025 09:56 - 05.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2025 09:56 - 08.10.2025 00:00
Аукціон:
з 08.10.2025 15:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 856.77 Газове паливо (Природний газ)