• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

25П-326_79340000-9 - Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з реалізації проектів для формування репутації бренду роботодавця компанії, а саме розробка Welcome Pack для нових співробітників)

Завершена

619 140.00 UAH з ПДВ
Номер: 9a91ae32290447d3a60e6054029f3167
Внутрішній номер закупівлі: 26582285
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-29-004094-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Наталія Данишурка +380974325490 nataliia.danyshurka@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 619 140.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.09.2025 11:40 - 04.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 29.09.2025 11:40 - 07.10.2025 15:00
Аукціон: 08.10.2025 15:01 - 08.10.2025 15:24
Період кваліфікації: 08.10.2025 15:24 - 20.11.2025 12:25
Період завантаження договору: 26.11.2025 00:00 - 06.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴619 140.00 79340000-9 - Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з реалізації проектів для формування репутації бренду роботодавця компанії, а саме розробка Welcome Pack для нових співробітників)